Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu vonkajšiu Vianočnú výzdobu!

0
1031
foto : ilustračné / zdroj : pixabay.com

Spravodajský portál Rožňavaplus sa rozhodol zapojiť vás do tvorby obsahu na našej stránke. Vymysleli sme pre vás súťaž a nie len tak hocijakú. Keďže sa nám blížia najkrajšie sviatky celého roka, stavíme na aktuálnosť.

Obchody sú plné vianočnej výzdoby a určite už aj vy rozmýšľate ako svoje príbytky zvonka vyzdobíte. Stavíte na osvedčenú klasiku? Postavíte obrovského snehuliaka? Alebo natiahnete kilometre svietiacich reťazí? To necháme na vás, kreativite sa medze nekladú. Vyhlasujeme teda fotosúťaž s krásnou a sviatočnou témou. Celý názov témy, ktorej sa vaše fotografie budú týkať, znie “Najkrajšia vonkajšia Vianočná výzdoba okresu Rožňava“.

Teraz k pravidlám súťaže. Vaše fotografie môžete posielať na e-mailovú adresu admin@roznavaplus.sk a to už od piatka, 1. decembra. Uzávierka posielania fotiek je stanovená na dátum 6. januára. 2018. Nasledovať bude hlasovanie, a to v termíne od 7. do 31. januára, do 12:00 hod. Každý z vás môže do súťaže zaslať maximálne 1 svoju fotografiu.

Aby sme vás motivovali sľúbime vám samozrejme aj výhru. Tou bude Vianočno-Silvestrovský špeciál – 1,5 litra šampanského. To bude oslava, čo? Veľmi sa tešíme na vaše fotografie, tak neváhajte a posielajte! Šup šup.

Už máte prvú súťažiacu, zapojte sa aj vy!

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno