Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu jarnú fotografiu- prvé fotky už v galérii

0
7516

Jar nám konečne začala klopať na dvere, príroda ožíva, vtáky pospevujú a prvé kvietky sú už von. Preto sme sa rozhodli vytvoriť pre vás súťaž o najkrajšiu jarnú fotografiu.

Síce nám to počasie nedávalo najavo, ale kalendárna jar začala už 20.marca. Sneh a mrazivé počasie sa začína strácať z očí a nahrádzajú ho slnečné lúče a teplejší vzduch.

Vyhlasujeme teda fotosúťaž s jarnou tematikou. Celý názov témy, ktorej sa Vaše fotografie budú týkať, znie „Najkrajšia jarná fotka“. Fotka nemusí byť z okresu Rožňava!

Nie je stanovené na čo má byť fotka zameraná. Téma fotky je ľubovoľná,či už pôjde o architektúru, ľudí, prírodu a pod. Hlavné je, aby bola fotka s nádychom jari.

Pravidlá súťaže:
Od nedele – 1.4.2018 posielajte fotografie na mail – admin@roznavaplus.sk . Uzávierka posielania fotiek je stanovená na dátum 30.6.2018. Nasledovať bude hlasovanie v termíne od 1.7. do 30.7.2018. Každý z vás môže zaslať maximálne 5 fotografií.

Výhra je sľúbená. Čo je hlavnou výhrou zostáva prekvapením. Veľmi sa tešíme na Vaše fotografie, tak neváhajte a posielajte!

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno