Šanca pre vás…

0
1442

INZERUJTE U NÁS!

Chcete spropagovať svoje podnikanie? Potrebujete pomôcť s reklamou? Obráťte sa na nás! Portál rožňavaplus vám ponúka exkluzívnu možnosť umiestniť svoju reklamu priamo na našej stránke. Za najlepšie ceny – už od 0,50€ na deň. Cena reklamy závisí od veľkosti reklamného banneru, takže vás reklama nemusí stáť viac ako 5€ denne. Rozbehnite svoje podnikanie spolu s nami a kontaktujte nás na admin@roznavaplus.sk

 

MÁTE PROBLÉMY V SAMOSPRÁVE?

Nevyhovuje vám situácia vo vašej obci/meste/regióne? Dajte nám o vašom trápení vedieť! Pošlite vaše základné údaje spolu s popisom problému na admin@roznavaplus.sk a my tento podnet posunieme vyššie. Budeme za vás zisťovať možné riešenia, spovedať kompetentných a domáhať sa nápravy!

 

PRISPEJTE K INFORMOVANOSTI V REGIÓNE!

Portál rožňavaplus vám ponúka možnosť stať sa pomocným redaktorom! Ak máte užitočné informácie o udalostiach v regióne, boli ste svedkom zaujímavej situácie, alebo sa chcete pochváliť podujatím ktoré organizujete, neváhajte a napíšte nám na e-mail admin@roznavaplus.sk . Popíšte danú udalosť, podujatie, situáciu ktorej ste boli svedkom, pridajte svoje osobné údaje a pripojte fotografie. Následne informáciu redakčne spracujeme a uverejníme. Tešíme sa na vaše príspevky!

poznámka : príspevky nehonorujeme

 

POCHVÁĽTE SA SVOJIM ÚLOVKOM!

Ste nadšený poľovník, rybár alebo hubár? Veru, máme vás v okrese neúrekom a rozhodli sme sa dať vám šancu zviditeľniť či pochváliť sa. Na e-mail admin@roznavaplus.sk nám odošlite základné informácie o sebe a o svojom úlovku. Stručne popíšte danú udalosť, pripojte fotografie a odošlite. Je to také jednoduché! Následne informáciu redakčne spracujeme a uverejníme. Tešíme sa na vaše príspevky!

poznámka : príspevky nehonorujeme

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno