Program krajskej súťaže CINEAMA

0
2503

Krajská súťažná prehliadka amatérskej filmovej tvorby sa začína prezentáciou o 8:30hod.
9:00 – 9:15 – otvorenie
9:15 – 10:30 – 1.blok súťažných filmov
10:30 – 10:45 – prestávka
10:45 – 12:30 – 2.blok súťažných filmov
12:30 – 13:30 – prestávka
13:30 – 14:30 – projekcia filmov z archívu
14:30 – 15:00 – rozborový vzdelávací seminár
15:00 – slávnostné vyhodnotenie výsledkov, záver

I.SKUPINA (AUTORI DO 16 ROKOV)

Detská filmová spoločnosť (7-15r) KE
Prestávka – Animovaný film / 2:20

Adam Babuščák (10r) KE
Bermudy – Animovaný film / 2:19

Samuel Štec (15r) KE
Freedom on the Road in Prakovce | Downhill – Videoklip / 3:17

Detská filmová spoločnosť (7-15r) KE
Dušičky 2 – Animovaný film / 3:45

Detská filmová spoločnosť (7-15r) KE
O hviezdach a svetluškách – Animovaný film / 4:15

M.J.Gemza, K.Klouda (9r) SNV
Vianočné prekvapenie – Animovaný film / 1:31

Veronika Bothová (11r) SNV
Kaktusové priateľstvo – Animovaný film / 2:60

N.M.Daduško, E.Ivanová, E.Lukáčová, T.Hricová, L.Ertlová (11r) SNV
Zavesená neveta – Animovaný film / 3:59

Nataša Strelová (12r) SNV
Virtuálna realita – Animovaný film / 2:48

Gréta Galajda (13r) SNV
Život pri vašich nohách – Animovaný film / 2:50

Barbora Rošková (13r) SNV
Kolobeh života – Animovaný film / 2:40

Barbora Šustrová (14r) SNV
Medzi nebom a zemou – Animovaný film / 4:42

Alžbeta Kulichová (16r) SNV
Emócie – Animovaný film / 3:59

kolektív autorov (9-15r) RV
Zimné radovánky – Animovaný film / 5:50

Pjatak (15r), M. Dovjak(15r), R. Repper (14r) SNV
Anjeli strážni – Hraný film / 6:44

II.SKUPINA (AUTORI DO 21 ROKOV – okrem poslucháčov a absolventov vysokých škôl) 

Tomáš Bucher  (17r) KE
Rybár – Animovaný film / 12:28

Adela Križovenská (19r) KE
Struggle – Animovaný film / 3:06

Libuša Bujňáková  (20r) KE
Luna – Animovaný film / 1:54

Marek Kriška (20r) KE
Tea for two – Animovaný film / 3:13

Štefan Kačmarik (20r) KE
Schnell Schnell – Animovaný film / 1:36

Mária Demková (20r) KE
Strom odpustení – Animovaný film / 4:16

Šimon Šándor (18r) KE
Vesmírne dobrodružstvo – Nový začiatok – Animovaný film / 1:34

Veronika Verbovská (18r)  KE
Vtedy…  – Animovaný film / 1:15

Šimon Šebo (18r) KE
Lovec – Hraný film / 5:37

Aneta Fabianová  (20r) KE
Červená Čiapočka: Po plachte – Hraný film / 6:43

Horáni (18r), M. Novák (19r), Ch. Jozefčáková(17r), K. Kerekešová (17r) RV
Submerso – Hraný film / 10:15

Šimon Šebo (18r)  KE
Rapotanky – Dokument / 10:56

Patrik Šalata (18r) KE
Sold – Experiment / 3:00

Timotej Janko (18r) KE
Autobiografia – Experiment / 1:12

Karol Žila (19r) KE
Sen – Experiment / 6:03

Nina Grečková (17r) SNV
Scénický tanec – Videoklip / 1:01

III.SKUPINA (AUTORI NAD 21 ROKOV – okrem poslucháčov a absolventov vysokých škôl)

Š. Bartko (63r), P. Leško (67r), V. Hvizdoš (62), J. Zibura (65r) SNV
Fotograf Štubňa – Dokument / 6:18

Erik Jasaň  (22r) KE
Letenka do Dubaja – Hraný film / 5:27

Peter Daduľák (22r) KE
Banič – Animovaný film / 4:13

Vladimír Olšavský (45r) SNV
Profesia rušňovodič – Reportáž / 4:30

Vladimír Olšavský (45r) SNV
Svet bez ľudí – Videoklip / 0:52

Vyhodnocovať bude porota v zložení:
Mgr. art. Ľubomír Viluda, ArtD., Akadémia umení B. Bystrica
Mgr. art. Ivan Kršiak,  Akadémia umení B. Bystrica
Mgr. art. Noémi Ráczová, ŠUV Košice

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno