Poľovnícke potreby Rožňava

1
4146

VEĽKÝ TOTÁLNY VÝPREDAJ!

O nás :

Naša predajňa ponuka svoje služby už 17 rokov pre  Rožňavu a okolie a čo nás veľmi teší máme mnoho zákazníkov z celého Slovenska.

Naším hlavným sortimentom sú poľovnícke potreby a zbrane-strelivo ,ale ponúkame široký sortiment obranných prostriedkov , odevov , obuvi , optiky , nožov a produktov pre pobyt v prírode.

Vzduchové zbrane predávame GAMO – Španielsko , Slavia – Česká republika, Hatsan – Turecko , RUGER – Nemecko , Walther – Nemecko , Diana – Nemecko , Hammerli – Nemecko, Browning , Retay  a iné

Ponúkame ľahučké vzduchovky určené aj pre deti ako aj silné vzduchové pušky pre dospelých. Samozrejmosťou je zameriavacia optika, montáže , puzdrá , čistenie , terče strelivo a odborné poradenstvo. Kvalitné a certifikované vzduchovky ponúkame od 90 euro .

Veľký dopyt je v súčasnej dobe po prostriedkoch osobnej ochrany ako sú slzné spreje , paralizéry , plynové pištole ktoré je možné zakúpiť voľne nad 18 rokov.

Ako jedny z prvých sme začali dovážať na Slovensko FOTOPASCE – prístroje ktoré sú určené na monitorovanie priestoru a ochranu Vášho majetku. Je to neoceniteľná pomôcka pre poľovníkov a milovníkov prírody kedy vám tento prístroj  zaznamená fotky o zvery 24 hodín denne . Za 99 euro už máte možnosť si zakúpiť prístroj ktorá je menšia ako dlaň a pracuje na 4 AA baterky . Zaznamená fotky/ videá cez deň aj v noci .

Naša 20 ročná skúsenosť s optikami Vám určite príde vhod ,ak si budete chcieť vybrať ĎALEKOHĽAD , PUŠKOHĽAD alebo NOČNÉ VIDENIE . V súčasnosti sú veľkým trendom  TERMOVÍZIE -prístroje pracujúce na princípe spracovania, zaznamenania a zobrazenia tepelného žiarenia.

 

 

Pre našich zákazníkov máme ponuku splátkového predaja u spoločnosti QUATRO a HOME CREDIT .

 

Nájdete nás v budove OKC na prízemí .

Tešíme sa na Vašu návštevu.

ZDIEĽAŤ

1 komentár

  1. Dobrý den, jsem vlastníkem loveckého lístku vydaného v Rožňave a zbrojního průkazu. Mám zájem si koupit loveckou kulovnici ráže 308 Win výrobce ČZ Uherský Brod v provedení plastik. Jaká je prosím u Vás cena? Jak dlouho trvá dodání kulovnice? Potřebuji od Policie Rožňava nějaké povolení na nákup? Zbrojní průkaz mi byl vydán v roce 2015. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem
    Roman Ondrýsek

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno