MFK Rožňava je na 8. mieste 3. futbalovej ligy

0
213

Futbalový klub MFK Rožňava účinkuje v 3. lige – východ. Dve kolá pred koncom prinášame hodnotenie trénera mužstva Ladislava Dávida k odohraným zápasom jarnej časti, káder, tabuľku a výsledky.

 

Káder Rožňavy na jar: Gejza Pulen, Michal Dusa  – Vitalij Babik, Pavol Gere, Michal Gere, Jakub Ďuríček, Rastislav Greško, Jaroslav Figúr, Peter Sappanoš, Jozef Korfanta, Lukáš Drobňák, Zsolt Ištók, Richard Szkokan, Tomáš Havko, Yevhenyi Korestskyy, Dávid Duczman, Tomáš Duczman, Peter Husár, Peter Štyvar, Zoltán Breuer, Zoltán Répasi

 

Doterajšie výsledky v jarnej časti

Bard. N. Ves – Rožňava 2:0

Rožňava – V. Opátske 0:4

Sabinov – Rožňava 0:0

Rožňava – Snina 0:0

  1. Revištia – Rožňava 2:1

Rožňava – Svit 2:0

Stropkov – Rožňava 2:1

Rožňava – Svidník 2:2

Prešov B – Rožňava 3:2

Rožňava – Vranov 1:0

Krompachy – Rožňava 1:0

Rožňava – Plavnica 1:0

 

Tréner Ladislav Dávid:
S priebehom jarnej časti nemôžeme byť úplne spokojní. Úvod druhej polovičky sezóny bol viac menej podľa predstáv aj keď v niektorých zápasoch sme mohli zobrať viac bodov a hlavne v Sabinove sme mali určite vyhrať. Keďže máme v jarnej časti k dispozícii úzky káder, ktorý bol zapríčinený rôznymi dôvodmi ako napríklad odchody hráčov, pracovné povinnosti no hlavne zdravotné problémy. Najťažší bol pre nás začiatok mája kde sme v priebehu niekoľkých dní odohrali až päť zápasov a ani v jednom z nich sme nedokázali zvíťaziť. Chýbala nám aj túžba po víťazstve a hlavne kolektívnejší výkon. Čo nám chýbalo v týchto zápasoch to sa nám podarilo nájsť v posledných 3, ktoré sa zhodne skončili výsledkom 1:0,  dvakrát v náš prospech a raz v prospech súpera. V nich sme ukázali že keď sa tím zomkne a chce byť spoločne úspešný dostavia sa výsledky a aj radosť z futbalu. Dúfam že výkony z posledných zápasov prenesieme aj na tie posledné dve, aby sme treťoligovú sezónu ukončili čo najlepšie.

Tabuľka 3. ligy po 28. kole

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno